SCOOTER CAMP 2017

Skatepark Pardubice opět pořádá jedinečný týden volnočasové zábavy pro Freestyle Scootering jezdce s názvem „Scooter Camp 2017“.

Scooter Camp pořádá Skatepark Pardubice spolu s hlavním partnerem Gizmania již jako pátý ročník a pro sezónu 2017 je opět připraven ve třech prázdninových termínech.

Profesionální vedení a dohled zajistí začínajícím i pokročilým jezdcům na freestyle koloběžkách zkušení vedoucí a nejlepší jezdci ČR, kteří působili již na předešlých ročnících SCT campů. Vedoucí jezdci SCT campu 2017 budou Petr Macháček, Johan Walzel, Daniel Baudyš, Richard Zelinka, Tomáš Lorenc, Jára „mini“ Soukup a další.

Každý ze SCT campu 2017 opět doplní profesionální jezdec teamů světových značek (grit / crisp / district), který se Vám bude věnovat v celém trvání campu. Zahraniční jezdci s účastníky campu budou hovořit v anglickém jazyce, tak to berte jako nenásilnou, ale cennou vzdělávací část pobytu, která se Vám bude hodit následně ve škole i v životě.

Náplň SCT campů bude vyjma ježdění zahrnovat i další bohatý program v podobě návštěvy skate plazy, lanocentra, koupaliště či aquaparku. Součástí budou i naučné meetingy, přednášky, zdravověda a další.

Máme možnost zapůjčit vybavení i s ochrannými pomůckami a postarat se i o Ty, kteří na freestylové koloběžce nikdy nestáli, ale chtějí zažít něco nového a strávit týden s tímto zaměřením. Nabídka je limitována, informujte se případně včas o této variantě.

KDY:

První SCTC tedy červencový začíná v pondělí 3. 7. 2017 ve 13:00 hodin a končí v neděli 9. 7. 2017 zhruba v 16:00 hodin po vyhlášení výsledků závodů.

Druhý SCTC také červencový začíná ve čtvrtek 13. 7. 2017 ve 13:00 hodin a končí ve středu 19. 7. 2017 zhruba v 16:00 hodin po vyhlášení výsledků závodů.

Třetí SCTC tedy srpnový začíná v pondělí 31. 7. 2017 ve 13:00 hodin a končí v neděli 6. 8. 2017 zhruba v 16:00 hodin po vyhlášení výsledků závodů.

KDE: Skatepark Pardubice, ul. Kapitána Bartoše 2788, 530 02 Pardubice.

UBYTOVÁNÍ: Hotel Kristl Pardubice, včetně stravy (plná penze).

CENA KEMPU: 7.800,- Kč.

KEMP BEZ UBYTOVÁNÍ PRO MÍSTNÍ, KTEŘÍ SE BUDOU DOPRAVOVAT SAMI DO SKATEPARKU! CENA KEMPU (BEZ UBYTOVÁNÍ, SNÍDANÍ A VEČEŘÍ – vyjma večerního grilování) JE: 5.900,- Kč.

Cena kempu nezahrnuje úrazové pojištění dítěte, ani pojištění storno poplatků!

REGISTRACE: Registrace do každého z turnusů campu je online na stránkách skateparku Pardubice.

PROČ S NÁMI?

Ve Freestyle akcích není skatepark Pardubice žádným nováčkem a produkuje nebo se přímo podílí na organizaci těch nejvyšších soutěží v ČR.

Skatepark Pardubice se podílel na zcela prvním ISA ME ve freestyle, na Evropském poháru ISA a také se podílí na mistrovství ČR.

S ohledem na úspěšnost Scooter Campu 2013, 2014, 2015 i 2016, který jsme pro začínající jezdce pořádali vždy o letních prázdninách, jsme se rozhodli volnočasovou zábavu mládeže dále rozvíjet a opět uspořádat letní zájmový camp pro Freestyle scooter jezdce SCOOTER CAMP 2017.

Scooter camp 2017 je organizován pod záštitou CSA (Czech Scooter Association).

Scooter camp 2017 je zajištěn vysokým počtem profesionálních jezdců, organizačního personálu i 24 hodinovým zdravotním dohledem. Snažíme se tak o maximálně individuální přístup a vysokou bezpečnost. Pro letošní sezónu jsme připravili několik změn i překvapení, ale to podstatné a osvědčené se nemění. Jsme první samostatný camp, který se specializuje na prázdniny s freestyle koloběžkou. Máme nejlepší jezdce s mnohaletými zkušenostmi, kteří vědí jak se patřičně věnovat mladým jezdcům. Jsme prvním pořadatelem campů v ČR, který řeší aktivní účast zahraničních jezdců z profi teamů. Kromě jízdy na koloběžce si tak procvičíte anglický jazyk při tom, co vás baví. Také budete mít jedinečnou příležitost přímo zjistit, co obnáší být jezdcem evropského teamu a co vše tomu předchází. Týdenní program ve skateparku Pardubice bude opravdu nabitý a bude zahrnovat i další aktivity a výukové meetingy.

Jsme připraveni předat informace a zkušenosti jak začátečníkům tak i těm nejlepším.

PROČ SKATEPARK PARDUBICE?

Skatepark v Pardubicích patří k nejlepším areálům v ČR. Ideální prostor pro jezdce, kvalitní sociální zázemí, potřebné nářadí k servisu koloběžky a další. Díky své místopisné poloze je velmi dobře dosažitelný pro příjezd vlakem i autobusem. Samotný park má veškeré překážky potřebné pro kvalitní ježdění na nejlepší úrovni i pro začátečníky. Překážky jsou zastřešené, to znamená, že i za nepříznivého počasí by náš kemp neměl, postihnou žádný hendikep.

NA CO SE MŮŽEŠ TĚŠIT?

Program bude zaměřen na jízdu na koloběžce a předvádění triků, u kterých Tě jako vedoucí budou doprovázet nejzkušenější jezdci z ČR i zahraniční jezdci z profi teamů, takže získáte informace z domácí scény i ze světa a procvičíte si anglický jazyk. Dále se můžete těšit na exhibici vašich instruktorů, profesionálních SCOOTER jezdců, která bude sloužit zároveň jako inspirace a motivace k Tvému zlepšování. Své schopnosti a dovednosti pak uplatníte v SCOOTER Jam závodu, který je pro Vás nachystán v programu na poslední den (závod pouze pro účastníky kempu).

CO VÍKENDOVÝ KEMP DÁLE ZAHRNUJE?

Ubytování v klidné a bezpečné části města, v pohodlí hotelu Kristl. Ranní a večerní transfery do skateparku a zpět. Plnou penzi: Bohatá snídaně v hotelu, teplý oběd dovezený do skateparku a výborná večeře zase v pohodlí hotelu (dle programu). Dále 2x svačina a pitný režim v průběhu celého dne. Mimo ježdění Vás čekají aktivity, u kterých se dobře pobavíte a také trošku zapotíte. Třeba program v lanovém centrum, na koupališti, nebo v areálu skateparku street ball, trampolína pro koordinaci a nácvik triků, kurz první pomoci nebo stolní tenis, takže pokud máš pálku, tak jí ber s sebou. Dále je připraven program, ve kterém se naučíte jak si správně vyladit koloběžku nebo vyměnit díl nebo jak je těžké postavit si malou překážku, na které si pak společně zajezdíme. Na večerních meetinzích pro Vás máme nachystaný program o bezpečnosti chráničů, proč je správné rozcvičit se před ježděním nebo jak správně komunikovat se sponzory. Pro vyhřáté letní večery je připraveno grilování ve skateparku spojené s volným ježděním nebo návštěvou letního kina.

Navíc na každého účastníka čekají dárky a vybavení od Gizmania hlavního partnera akce a partnerů, kteří tuto akci dále podpoří.

Tedy těšme se, máme na co!

JAKÉ JSOU PRAVIDLA A REGISTRACE

SCT Campu se mohou účastnit děti od 10 let.

Camp je omezen počtem zúčastněných. Našim zájmem je a tedy i nabízíme exkluzivní a individuální přístup ke každému účastníkovi campu. Proto je maximální počet účastníků na koloběžce stanoven na: 45 osob.

Registrace je platná po odeslání vyplněné přihlášky a zaplacení stanovené zálohy.

MINULÉ KEMPY

SCOOTER camp 2016 - I. turnus

SCOOTER camp 2016 - II. turnus

SCOOTER camp 2016 - III. turnus

SCOOTER WEEK 2016

Scooter campy 2015

Scooter week 2015

Scooter camp 2014 - srpen

Scooter camp 2014 - červenec

Scooter Camp Pardubice 2013 video