VSA XTREME BMX CAMP 2018

VSA XTREME BMX CAMP 2018Profesionální BMX kempy pod vedením agentury VSA Xtreme pokračují!

V roce 2018 budeme realizovat již 6. ročník jedinečného jarního kempu pro jezdce Freestyle BMX pod názvem START OF THE SEASON BMX CAMP v termínu 13. - 15. 4. 2018.

Na jarní kemp navážeme 6. ročníkem letního VSA XTREME BMX CAMPU v termínu 6. - 12. 8. 2018 (CENA: 8 490,- Kč, cena bez ubytování 6 690,- Kč). Registrace od 15. 4. 2018. Podrobnosti o tomto kempu a podklady k registraci zveřejníme na webu www.vsaxtreme.cz v průběhu jara.

 Oba kempy se budou konat ve Skateparku v Pardubicích.

Specifikací našich kempů je individuální přístup a maximální ohled ke schopnostem a potřebám každého účastníka. Program je vždy složen tak, aby respektoval možnosti jednotlivců. Zaměřujeme se na mladé jezdce na freestyle BMX kole. Kemp je určený všem zájemcům bez ohledu na jejich předchozí zkušenosti či znalosti.

Program pod vedením top českých sportovců, členů VSA Xtreme teamu kromě učení triků a správné techniky jízdy obsahuje také přednášky o důležité sportovní přípravě před tréninkem, prevenci před zraněním, informace o doplňcích stravy nebo třeba rady zkušených sportovců ze zákulisí světových závodů, komunikaci se sponzory a mnoho dalších informací.

Pokud zatím nemáš vlastní výbavu (BMX kolo, chrániče), tak Ti v průběhu kempů zapůjčíme veškeré kvalitní sportovní vybavení ZDARMA! (Pozn. počet je omezený.)

Aktuálně přinášíme podrobné informace o jarním kempu START OF THE SEASON BMX CAMP 2018, který je jako první v pořadí.